zpět

13. 9 - 14. 9. 2008 - Klubová výstava ČKRR Orlík-Vystrkov

Dlouho očekávaný víkend s RR nadešel. Vyrazili jsme už v pátek jen s Kejtý. Bohužel Boný má "své dny" takže nám to bylo líto, že musela zůstat doma. Páteční odpoledne jsme využili i s Feebee ke krásné procházce k vodě. Sobotní Vystrkovský areál se začal rychle naplňovat RR. Potěšili nás naši nejmenší účastníci výstavy Heidie, Hedger, Hugo, Hagrid. Podívat se přijela Haley. Všechna štěňátka dostala za svoje výstavní předvedení dárečky.
Pro velkou účast RR ve třídě otevřené na nás přišla řada až po obědě. V době nástupu do kruhu s Kejtý handleři Marta a Maarosh, s kterými jsem byla domluvena vystavovali ve druhém kruhu a tak jsem s Kejtý nastoupila sama. Dopadlo to dobře, dostaly jsme výbornou a postoulily do dalšího kola, kde se běhalo již o umístění.
Do druhého kola už nastoupila Marta, která opět nezklamala a společně s Kejtý v silné konkurenci vybojovaly krásné 3. místo a odnesly si pohár. Marta a Kejtý jsou prostě jedničky. Díky.
Nedělní ráno bylo bohužel chladnější, ale nálada dobrá. Do kruhu jsme se dostali až po obědě. Tentokrát vystavoval Kejtý pouze Maarosh. Kejťas získala výbornou a s Maaroshem postoupili do druhého kola, ale na úspěch z předcházejícího dne nenavázali.
Přesto jsme byli velmi spokojeni.

Víkend se povedl - počasí přálo, jídla a pití bylo dost, obsluha výborná, organizace výstavy též. Všem velké díky za společnost a za rok nashledanou na Vystrkově :)

         
Kejťas
čekání na pohár
 
už ho mám
spokojenost
 
         
Hagrid
Hugo
 
Haidie
Hedger, Hugo, Hagrid
 
         
Feebee
Haidie, Feebee
 
Haley
Vystrkov