zpět

20. 9. 2008 - Kralupská ťapka

Na tuto akci jsme přihlásili Kejtý. Přihlášeni byli ještě naše dvě, ten den půlroční štěňátka Harry a Haidie. Haidie si vzala sebou kámošku jorkšírku Clérku. Bohužel Kejtý onemocněla a tak jsme se jeli jen podívat jak si to náležitě všichni užívají. Do Kralup jsme přijeli na poledne, kdy už měli všichni za sebou 5 km Kralupskou ťapku a spousty zážitků. Jelikož to nebyl jen tak ledajaký pochod. Organizátoři totiž měli na trase připraveno několik soutěží, které byly bodovány. Odpoledne v areálu cvičiště proběhla i výstava. Potom se konal Kralupský pětiboj "agility, vědomostní kvíz, nejrychlejší jedlík, jízda ve vozíku, pět předmětů".
U všech soutěží se dobře bavili jak páníčkové tak i jejich čtyřnozí kamarádi, děti byli přímo nadšené. Za všechny soutěže "Kralupská ťapka" "výstava" "Kralupský pětiboj" byli první tři soutěžící náležitě odměněni a byl vyhlášen i absolutní vítěz.
Mezi tím vším si Harry s Haidie zaběhli i coursing.
Sobotní odpoledne rychle uteklo. Pořadatelům, kteří toto organizovali poprvé, se akce povedla. Tímto jím všem moc děkujem a těšíme se na přístí akci.